logo ratusz logo fwg

Oliwski Ratusz Kultury działa w ramach Fundacji Wspólnota Gdańska.
Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego.
Wesprzyj kulturę i sztukę przekazując 1% podatku:
KRS 000286430 1 procent

Zespół

Andrzej Stelmasiewicz
Fundator Fundacji Wspólnota Gdańska
tel. kom.: 601 622 222
e-mail: a.stelmasiewicz@aste.pl
Ewa Stelmasiewicz-Wegnerowska
Prezes Zarządu Fundacji Wspólnota Gdańska
e-mail: a.stelmasiewicz@aste.pl
Jolanta Leśniewska
Dyrektor Fundacji
tel. kom.: 517 599 027
e-mail: j.lesniewska@wspolnotagdanska.pl
Ewa Labenz
Koordynatorka Projektów
tel. kom.: 519 166 301
e-mail: e.labenz@wspolnotagdanska.pl
Marzena Świtała
Koordynatorka Projektów
tel. kom.: 501 743 555
e-mail: m.switala@wspolnotagdanska.pl
Magdalena Majchrzakowska
Animatorka Kultury Oliwskiej
tel. kom.: 601 057 574
e-mail: m.majchrzakowska@wspolnotagdanska.pl
Elżbieta Rolbiecka
Kierowniczka Administracji
tel. kom.: 519 166 302
e-mail: e.rolbiecka@wspolnotagdanska.pl
Anna Ławniczak
Główna Księgowa
tel. kom.: 501 510 329
e-mail: a.lawniczak@wspolnotagdanska.pl
Filip Majchrzakowski
Ratusz Bed & Breakfast
tel. kom.: 693 830 952
e-mail: f.majchrzakowski@wspolnotagdanska.pl
Maciej Boryszewski
Realizator dźwięku i oświetlenia
tel. kom.: 509 785 874
e-mail: m.boryszewski@wspolnotagdanska.pl
Błażej Wielgosz
Webmaster, Administrator stron internetowych
tel. kom.: 519 553 941
e-mail: kontakt@webap.pl